Stravujte se zdravě jednoduše a rychle

Valí se to na Vás ze všech stran, všude slyšíte a vidíte pořád to samé – jezte zdravě a budete se cítit lépe, věnujte se pohybu a prodlužte si život, konzumujte více ovoce a zeleniny a tak dále a tak dále. Ano, toto téma je velmi diskutované a to jak v televizi, tak v rádiích, novinách i časopisech a o internetu ani nemluvíme. Samozřejmě, že všichni chceme být zdraví a žít dlouho a cítit se dobře, ale když vytvořit zdravé jídlo je tak časově náročné, že?
nápoje s vitamíny.jpg

Ale ne, není. Stačí se jen porozhlédnout po našem trhu a pořídit se velmi moderního pomocníka, který Vám s přípravou pomůže. Jistě znáte chutné a zdravé nápoje ze zeleniny či ovoce doplněné mlékem či tvarohem nebo jen vodou a dochucené různými oříšky či semínky zvané SMOOTHIE. Ano, tyto zdravé zeleninové a ovocné nápoje mohou být připravené během pár vteřin za pomocí kvalitního přístroje, do kterého pouze vložíte všechny ingredience, které chcete smíchat a je to.
detoxikační nápoj.jpg

Ale jaký mixér si vybrat na přípravu SMOOTHIE? S tím Vám poradíme my. U nás se dočtete hned o několika velmi výhodných domácích pomocnících, kteří Vám pomohou si tento skvělý, chutný a zdravý nápoj připravit. Je jen na Vás, jestli se rozhodnete pro mixér stolního typu či tyčový nebo přístroj, který je určen přímo pro přípravu těchto chutných nápojů. Je jasné, že pokud máte v kuchyni málo místa, tak se Vám vyplatí investovat do tyčového modelu, který nezabere tolik místa, ale pokud naopak hledáte přístroj, který má velký obsah je pro Vás vhodnější stolní model.
smoothie s borůvami a banány.jpg

Takže už žádné výmluvy, že zdravé jídlo plné ovoce a zeleniny zabere spoustu času. Stačí si jen vybrat správného pomocníka a můžete se pustit do nejrůznějších chutných variací. Navíc ani nemusíte hledat pracně recepty. Stačí se pouze řídit svými chutěmi a smíchat své oblíbené příchutě. I Vy se můžete stravovat zdravě, chutně a přitom velmi jednoduše.

Stravujte se zdravě jednoduše a rychle
5 (100%)2