Kvalitní výsledek vždy zaručen

moderní interiér

Setkat se u nás můžete s moderním stylem a velice praktickými prvky. Kuchyně na míru už vytváříme mnoho let, takže za tu dobu už víme, co je žádoucí a stále se učíme něčemu novému.

·        Sledujeme trendy a snažíme se tak přizpůsobit i novodobým technickým přístrojům či osvětlení, které si často na první pohled ani nevšimnete, ale nevěřili byste, jak dotváří celkový vzhled místnosti.
·        Samozřejmě se také snažíme vždy přizpůsobit jakémukoliv přání našeho klienta. Všechno vyladěno do posledního detailu, aby to jednak vypadalo moc hezky, ale také aby tato místnost byla přizpůsobená vašim potřebám na vaření.
·        Vytváříme sami celý prostor, takže pro nás není problém, když cokoliv změníte nebo chcete vytvořit jiným způsobem. Děláme zkrátka všechno na centimetry a mnohdy opravdu milimetry, aby to vypadalo skvěle.

jídelní stůl

V jednom slova smyslu – elegance

Pracujeme s designy dřeva, ale také ostatních barev. Většinou se dají hezky skloubit například dva styly dohromady, přičemž bílá se také hodí ke každému z těchto prvků. Tuto barvu totiž můžete sladit i se dřevem, které máte přiznané v hnědé barvě, ať světlejší či tmavší, ale také se dá velice dobře kombinovat i s ostatními barvami. Vyberte si například vyzývavou červenou, kterou jen tak někdo nemá, nebo vysoce elegantní a půvabnou fialovou. Stačí pár malých prvků a vaše kuchyně se promění v luxusní zázrak, který jste si ani ve snech nedokázali takovýmto, precizním a elegantním provedením, představit. Ovšem dají se použít i jiné barvy a barevné styly, cokoliv si zákazník přeje. Vytváříme moderní ale také rustikální styly, každý si může vybrat ten pravý pro svůj dům. Krásné a nové bydlení tak máte zaručeno s perfektním výsledkem místnosti, ve které budete pak dennodenně vařit následujících mnoho dní.

Naše nápady, váš styl

Přesně takto by se dala popsat spolupráce s mnohými našimi zákazníky. Pokud máte nějakou představu o své vysněné kuchyni, pak nám stačí zaslat návrh a my vám vytvoříme 3D návrh zdarma.

sushi

Kvalitní výsledek vždy zaručen
4.1 (82.63%)38